Sala konferencyjna – Krosno

Zaplanuj szkolenie lub spotkanie w miejscowości Krosno, 60 km od Rzeszowa. Karpackie Pokoje oferują nie tylko doskonałe zakwaterowanie w atrakcyjnej cenie, ale również kompleksowe zaplecze do organizacji spotkań biznesowych jak i spotkań w gronie rodzinnym bez konieczności opuszczania budynku.

Naszą ofertę dopełnia oferta naszego lokalu gastronomicznego znajdującego się w tym samym budynku. Przygotowujemy różnorodne przerwy kawowe z ofertą rozmaitych przekąsek, zestawów lunchowych, obiady jak i kolacje. Nasza sala restauracyjna jest w stanie pomieścić grupę około 40 osób.

Nasza sala konferencyjna w Krośnie z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu, pełnym wyposażeniem audio i zapleczem technicznym jest odpowiednia na wszelkiego rodzaju spotkania, szkolenia czy mniej formalne spotkania okolicznościowe. Jesteśmy w stanie zorganizować szkolenie na maksymalnie 60 osób w układzie kinowym. Dodatkowo sala konferencyjna posiada dostęp do światła dziennego z możliwością zaciemnienia.

W celu otrzymania szczegółowych propozycji i wyceny usług konferencyjnych prosimy o przesłanie zapytania na: rezerwacja@karpackiepokoje.pl lub telefon: +48 13 420 26 15.

Wybierz Krosno już dziś jako miejsce swojego pobytu.

Sala konferencyjna | Sala Szkoleniowa | Miasto Krosno | Beskid Niski | Bieszczady

KARPACKIE POKOJE

ul. Bursaki 45
38-400 Krosno

REZERWACJE

Tel: +48 13 420 26 15
Tel: +48 733 430 005

rezerwacja@karpackiepokoje.pl
Skontaktuj się z nami
media
media
Projekt i Realizacja: Agencja Interaktywna CREATIVIO.PL
Copyrights 2013 by KarpackiePokoje.pl. All Rights Reserved.
Krosno